Teren Ośrodka


Miejsce na biesiadowanie

slider-3W sercu leśnej części ośrodka znajduje się nowoczesna, oświetlana wiata grillowa wraz z paleniskiem na ognisko. Zachęcamy do biesiadowania na świeżym powietrzu o każdej porze roku. Leśne otoczenie wokół wiaty grillowej sprzyja zarówno grom zespołowym, jak i organizacji imprez na świeżym powietrzu, również w nocy( teren jest w pełni oświetlony). Do wspólnego biesiadowania proponujemy przejażdżkę wiejską furą. Grillowanie jest sztuką. Na tę okoliczność przygotowaliśmy dla Państwa urozmaiconą ofertę grillową.

Przykładowe grill menu:

  • kiełbasa
  • kaszanka z cebulką
  • marynowana karkówka
  • ziemniaczki w mundurkach
  • zakąski; ogórki małosolne, swojski smalczyk, szeroki wybór sałatek i aromatycznych zup
  • pieczywo
  • napoje zimne i gorące

Na życzenie naszych Gości uzupełniamy menu o mięsa, ryby, warzywa, a także bufet ciepły.

Do spotkań na świeżym powietrzu dołączamy ofertę organizacji wycieczek po okolicy, propozycje gier zespołowych oraz oprawę muzyczną.


Kaczyn aktywnie

boiskoWykorzystując walory okolicznej przyrody zapraszamy do korzystania z oferty sportowo-rekreacyjnej ośrodka i okolicznych terenów. Do Państwa dyspozycji oddajemy boisko typu “Orlik” nadające się do gry w piłkę nożną, ręczną, siatkówkę i tenisa ziemnego oraz koszykówkę. Na terenie ośrodka można także grać w badmintona. Leśne otoczenie ośrodka daje możliwość spacerów, turystyki rowerowej oraz uprawiania joggingu i Nordic Walking. Okoliczne zbiorniki wodne to wymarzone miejsce dla osób chcących popływać, powędkować lub skorzystać z kajaków. W niedalekim sąsiedztwie ośrodka znajduje się stadnina koni oferująca lekcje jazdy konnej. Sąsiedztwo stoków narciarskich to doskonała okazja do uprawiania sportów zimowych. W okresie letnim istnieje możliwość wypożyczenia rakiet do tenisa ziemnego, rakiet do badmintona, kijków do nordic walking, rolek i rowerów, a w okresie zimowym nart zjazdowych i biegowych wraz z obuwiem. W przypadku własnego sprzętu narciarskiego zapewniamy bezpłatną przechowalnię. Na Państwa życzenie istnieje możliwość zorganizowania szkółki narciarsko-snowboardowej dla dzieci i dorosłych oraz zawodów sportowych. Zapewnimy także transport z okolicznych stoków.