Baza noclegowo-konferencyjna


Budynek główny

page-osrodekW obszernym budynku głównym mieści się 5 wieloosobowych pokoi, które w różnych konfiguracjach pomieszczą 40 osób. W każdym pokoju do dyspozycji Gości są łóżka jednoosobowe, lub w zależności od potrzeb, także łóżka piętrowe, komfortowa szafa oraz stolik wraz z krzesłami. Na piętrze damski i męski pełen węzeł sanitarny oraz wieszaki na odzienie wierzchnie i obuwie. Ponadto w budynku głównym znajdują się 2 klimatyzowane sale wielofunkcyjne mogące pomieścić kolejno 100 osób i 80 osób.

Sale są klimatyzowane, wyposażone w niezbędne multimedia i w zależności od potrzeb spełniają funkcje sali szkoleniowej, sali na okoliczność imprez okolicznościowych, a także jadalni. Dla gości dostępny jest kącik rekreacyjny, kawowy oraz sala tv. Na terenie ośrodka można bez ograniczeń korzystać z bezprzewodowego internetu. Ze względu na bogate zaplecze gastronomiczne jesteśmy w stanie przygotować spotkanie z pełnym menu dla 100 gości. Przy budynku głównym znajduje się obszerny parking. Ośrodek jest ogrodzony i zamykany na noc.


Sale wielofunkcyjne

sala wielofunkcyjna 1 (Medium)Klimatyzowana sala wielofunkcyjna 1 o powierzchni 130 m2 rekomendowana nie tylko na imprezy okolicznościowe, w tym także kameralne wesela, ale także na spotkania biznesowe, szkolenia i konferencje. Sala posiada oddzielne wyjście na zewnątrz budynku. Istnieje możliwość zagospodarowania tarasu przy sali w postaci rozłożenia stolików i krzeseł kawiarnianych. Na życzenie Gości dysponujemy kącikiem kawowym i rozrywkowym. Sala wielofunkcyjna 1 w różnych konfiguracjach pomieści do 100 osób. Wyposażona w niezbędne multimedia, z naturalnym oświetleniem i możliwością zaciemnienia(rolety). Sala posiada dostęp do sieci Wi-Fi. Istnieje możliwość indywidualnej aranżacji z salą wielofunkcyjną 2 na potrzeby różnego rodzaju spotkań.

mala salaKlimatyzowana sala wielofunkcyjna 2 o powierzchni 100 m2 szczególnie polecana na spotkania o charakterze konferencyjnych i warsztatowym, ale także spotkania biznesowe i różnego rodzaju pokazy. Istnieje możliwość zagospodarowania tarasu przy sali w postaci rozłożenia stolików i krzeseł kawiarnianych. Na życzenie Gości dysponujemy kącikiem kawowym i rozrywkowym. W różnych ustawieniach sala jednorazowo pomieści do 80 osób. Sala wyposażona jest w niezbędne multimedia, naturalne światło oraz posiada dostęp do sieci Wi-Fi. Istnieje możliwość indywidualnej aranżacji z salą wielofunkcyjną 1 na potrzeby różnego rodzaju spotkań.

 

 
Sala wielofunkcyjna 1 (130 m2)

  • ustawienie teatralne 90 osób
  • ustawienie szkolne 90 osób
  • ustawienie konferencyjne 90 osób
  • ustawienie w podkowę 90 osób
  • ustawienie bankietowe 110 osób
 
Sala wielofunkcyjna 2 (100 m2)

  • ustawienie teatralne 80 osób
  • ustawienie szkolne 40 osób
  • ustawienie konferencyjne 30 osób
  • ustawienie w podkowę 34
  • ustawienie bankietowe 90 osób

Domki murowane

w2 (Medium)Piętrowe domki turystyczne to kompleks 5 nowo powstałych, w pełni wyposażonych obiektów noclegowych. Każdy domek na powierzchni 80 m2 posiada 2 kondygnacje. Na każdej kondygnacji znajdują się 2 pokoje wraz z pełnym węzłem sanitarnym. Pokoje według preferencji 1, 2, 3, 4 osobowe. Jeden domek zapewni nocleg nawet 16 Gościom.

slider-4W każdym pokoju znajdują się lampki nocne, szafki, komfortowa szafa, wieszak na odzież wierzchnią i obuwie oraz komoda i stolik wraz z krzesłami. Na życzenie Gości udostępniamy bezpłatnie także zastawę porcelanową wraz czajnikiem. Każdy pokój jest indywidualnie zamykany.